facebook

instagram

ŚLEDŹ NAS

Dostawa

Regulamin

Polityka prywatności

OBSŁUGA KLIENTA

O produkcie

O nas

Kontakt

O FIRMIE
sklep@snaski.pl
e–mail

+48 791 454 020
telefon

Dwie pierwsze kolekcje SNASKI powstały we współpracy z poznańską ilustratorką Pauliną Wyrt. W każdej z nich sztuka przeplata się z praktycznością. Tworzymy spójne opowieści. Chcemy, aby dziecko odkrywając Snaski zaprzyjaźniało się z bohaterami ilustracji, a podążając za fabułą opowiadań rozwijało swoją wyobraźnię. W każdej z kolekcji określamy dynamikę oraz przestrzeń, w której dziecko się porusza.

"Snaski w drzewach", to skupienie się na precyzji, skonstruowanych z instrumentów domów zawieszonych na drzewach. Tutaj poruszamy się wolniej. "Droga do Snasek", to pojazdy, które osadzają naszych bohaterów oraz osobę, która czyta i słucha, w ruchu. Ta kolekcja jest bardziej dynamiczna, przepełniona intensywnymi kolorami i szczegółowymi elementami.

Inspiracją jest dziecko i sztuka
Ilustrowane pościele dla małych i dużych
Różne rozmiary kołder i poduszek
Oryginalny wzór na kołderce
Dziecięcy rożek
Pościel delikatna dla skóry noworodka
Snaski
w Drzewach
„Kiedy promienie słońca skryją się za ostatnim liściem, a cienie drzew przestaną już straszyć, Snaski zapadają w głęboki sen. Każdy odcień zielonego liścia zasypia. Nawet ten na szarym końcu jesiennej palety kolorów..."Tak, to dziś jest ten dzień. Ruszam dalej...”
Inspiracjami do stworzenia tej kolekcji były rzeczy, które kochamy szczerą miłością. Takie jak: szum drzew wiosną, połyskujące między gałęziami promyki słońca latem, nieunikniony pomarańcz liści jesienią i spokój bieli zimą. Do tego muzycy grający na żywo i oto mamy najbardziej nietuzinkową pościel, jaką można sobie wyobrazić. Wśród gałęzi drzew, w drewnianych domkach zrobionych z instrumentów, zamieszkują snaskowi bohaterowie. Jakie losy wiodą? To pozostawiamy waszej wyobraźni. W tej kolekcji znajdziesz poduszki i kołderki z wypełnieniem dla niemowląt oraz poszewki na pościel dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Zielony, to kolor przewodni, który otulając drewniane domy tworzy dla nich przestrzeń bezpieczną, spokojną i kojącą. Podobnie wpływa na dziecko, otulając go do snu miękkością i delikatnością tkaniny.
Kołderka 70x100 z wypełnieniem antyalergicznym
Pościel dla dziecka "Auto"
Pościel do łóżeczka lub kołyski
Komplet pościeli z wypełnieniem dla niemowlęcia
Zabawa i komfort dla twojego dziecka
Droga
do Snasek
„Wcześnie rano, kiedy wszystkie pszczoły jeszcze spały, a słońce leniwie wyglądało przeciągając swoje promienie po niebie, Jan wstał. Popatrzył na horyzont i powiedział:
Tak, to dziś jest ten dzień. Ruszam dalej...”
Inspiracją do stworzenia pierwszej kolekcji była droga, pojazdy i sama miejscowość, do której docieramy odbywając różne przygody. Co to za miejsce? Jaka miejscowość? Snaski, to kraina spokojnego i dobrego snu. A podróż, którą odbywasz razem z dzieckiem, czytając mu na dobranoc i opowiadając, ma Was do tego miejsca doprowadzić.  W kolekcji pojawia się auto, ciuchcia i postacie, których nie sposób nie polubić. Są to ilustracje bardzo dynamiczne, wypełnione intensywnymi kolorami i drobnymi elementami, czekającymi na odkrycie. Pomogą w tym zagadki i zadania zawarte w opowiadaniu dołączonym do pościeli.