facebook

instagram

ŚLEDŹ NAS

Dostawa

Regulamin

Polityka prywatności

OBSŁUGA KLIENTA

O produkcie

O nas

Kontakt

O FIRMIE
sklep@snaski.pl
e–mail

+48 791 454 020
telefon

Z przyjemnością współpracujemy z ilustratorką, która wcześniej wielokrotnie przemieniała nasze teatralne historie, we wspaniałe grafiki widniejące w repertuarach i na plakatach. Z czasem jej obrazy, inspirowane naszymi scenariuszami, stały się oddzielnym światem. Niepostrzeżenie ten świat rozszerzył się poza granice papierowego repertuaru i rozlał się po tkaninach pościeli.

Jako mamy z różnym stażem i ogromem doświadczeń uznałyśmy, że to co oddamy w ręce innym rodzicom, musi być jak najlepszej jakości. Czas, który spędzamy z naszymi dziećmi jest wyjątkowy i niezwykle cenny, powinniśmy móc cieszyć się nim jak tylko się da. Dlatego pościel, w której dziecko codziennie odbywa podróż do krainy snów, czy też do Snasek, powinna być nie tylko piękna ale też miękka, przyjemna i powinna być trwała. Taka, do której chce się wrócić po długim dniu zabawy, lub przedłużyć go jeszcze o chwilę, żeby opowiedzieć w niej swoją własną bajkę.

Wyjątkowe ilustracje, wyjątkowa jakość
W dziecięcej głowie sztuka ma najbardziej magiczny wymiar i uznałyśmy, że warto wprowadzić ten element do codziennego życia w domu.
Założycielki marki SNASKI
Przez 10 lat tworzenia spektakli dla dzieci, obserwowałyśmy uważnie reakcje najmłodszych na kontakt z kulturą, na muzykę wykonywaną na żywo i na cały otaczający ich świat.