facebook

instagram

ŚLEDŹ NAS

Dostawa

Regulamin

Polityka prywatności

OBSŁUGA KLIENTA

O produkcie

O nas

Kontakt

O FIRMIE
sklep@snaski.pl
e–mail

+48 791 454 020
telefon

Uważnie przyglądamy się pracy naszych dostawców.Dbamy o  aspekt ekologiczny i sprawiedliwy handel współpracując z drukarniami, które podobnie jak my podpisują się pod tymi ideami.  Z uwagą śledzimy każdy etap produkcji.

Zwracamy uwagę na certyfikaty oraz zgodności wg których powstają półprodukty. Produkujemy w Polsce zgodnie z certyfikatami:

Dbamy o każdy detal
komplety pościeli z bawełny satynowej
Pościele
ilustrowane
z bajką
Współpracujemy z polskimi twórcami i rzemieślnikami.
Pościele SNASKI to połączenie tkanin  bardzo wysokiej jakości, ze sztuką. Przykładamy ogromną wagę do procesu produkcji, jednocześnie cały czas szukając nowych inspiracji.
Oddajemy w Twoje ręce rzecz przemyślaną, zaprojektowaną, wykonaną i zapakowaną, tak aby od pierwszej chwili, kiedy do Ciebie dotrze, dawała Ci poczucie posiadania czegoś wyjątkowego.
Ilustracja, pościel dziecięca "Domki"
Wykorzystujemy materiały pochodzące ze zrównoważonych źródeł.
Nasze pościele dla dzieci i dorosłych szyte są z wysokogatunkowej bawełny, pochodzącej z najlepszych upraw.
Lekko połyskująca satyna bawełniana, która służy nam niczym płótno malarskie artyście, idealnie uwydatnia jakość oraz szczegółowość malowanych na niej ilustracji. Satyna tkana jest w Polsce, w tkalniach z tradycjami
Całości dopełnia satynowa nić, która służy do precyzyjnego wykończenie pościeli. Wysokiej jakości tkanina i  recyklingowa przędza w metkach tworzy produkt, który zostanie z Tobą na całe lata. Podpisujemy się obiema rękoma pod hasłem: “BUY IT FOR LIFE”.
satynowa nić, Pościel wykończenie